Šola v naravi – Cerkno (1. dan)

Danes smo se z učenci 3. razredov ob 8.00 zjutraj odpravili v plavalno šolo v naravi v Cerkno. Po natančnih in obširnih navodilih, smo se razdelili po sobah, kjer nam je že prve preglavice povzročala posteljnina. S skupnimi močmi, smo oblekli vse postelje in odšli na slastno kosilo. Po kosilu nas je čakalo preverjanje plavanja, kjer smo se razdelili v skupine in kar takoj začeli s pridobivanjem novega plavalnega znanja. Utrujeni smo po plavanju odšli nazaj v dom na malico in kratek počitek, saj nas čaka še fotolov, večerja in nočni pohod. Potem pa bomo seveda popadali v postelje, saj nas jutri čaka nov dan in nove dogodivščine.

Ta vnos je bil objavljen v Novice, Novice 2021, Šola v naravi, Šola v naravi 2021/22, Starši - šola. Zaznamek za trajno povezavo.