Zaključek šolskega leta 2023/2024

Pa je konec še enega šolskega leta. Kot se spodobi, smo ga zaključili slovesno – s skupno prireditvijo, na kateri smo osvežili spomin na ključne dogodke ob osamosvajanju Slovenije in na dogodke v juniju 1991.

Kulturno noto dogodku sta pridali šolski plesni skupini, ki sta dosegli 2. mesto na regijskem Šolskem plesnem festivalu, ter recitatorji, ki so predstavili svoja besedila, nagrajena na literarnih natečajih.

Prisrčen odziv med gledalci je požel nastop Otroškega pevskega zbora, ki deluje pod vodstvom Irene Strazberger. Voditeljska para (Živa Kocjan in Matija Škrbina, Katja Larisa Šumej in Jaka Perše) pa sta predstavila številne uspehe naših učencev na tekmovanjih iz znanja, na športnih tekmovanjih ter likovnih in literarnih natečajih.

Ob koncu prireditve nas je nagovorila ravnateljica Tadeja Molan Žinko in najzaslužnejšim učencem podelila knjižne nagrade.

Dobitniki knjižnih nagrad na OŠ Šmarjeta (šol. leto 2023/2024)

Ta vnos je bil objavljen v Novice 2024. Zaznamek za trajno povezavo.