Pustovanje 2016

Na pustni torek, 9. 2. 2016, smo maškare se zbrale, tiste večje in “tamale”, da bi skupaj pustovale.
In res smo pustovale. Plesale, plesale, plesale …, da smo se do dobrega naplesale. Na razredni stopnji so maškare plesale ob animaciji učenk 8. razreda ter učiteljic, učenci višjih razredov pa so sami pripravili plesne točke in se z njimi predstavili. Ob zaključku smo izbrali in nagradili najbolj izvirne maske ter najboljšo plesno točko. Bili smo veseli in nasmejani – če bi imeli zimo in sneg, bi ju gotovo pregnali!

Vpis otrok v 1. razred

za šolsko leto 2016/17 bomo imeli v sobi številka 5 v dneh:

• TOREK, 16.2.2016, v času med 7.00 in 12.00 ter med 14.00 in 18.00, ter v
  • SREDO, 17.2.2016, v času med 9.00 in 12.30.

Vpisujemo otroke, rojene leta 2010. Starši ste vabila dobili osebno po pošti.

Roditeljski sestanek bomo izvedli v prvi polovici meseca junija 2016.

Objavljeno v novice | Pusti Komentar

Pred vpisom v poklicne in srednje šole

Konec tedna boste obiskali poklicne in srednje šole. Katera je prava, je odvisno tudi od dejstev, nedavno objavljenih v časopisu Finance  Beri naprej

Pustno rajanje 2016

SLOVENIJA, MARIBOR, 20.02.2007, 20. JANUAR 2007 Klovn na mariborskem trgu caka druge pustne seme. Foto: Srdjan Zivulovic/Bobo

Klovn na mariborskem trgu čaka druge pustne šeme.
Foto: Srdjan Zivulovic/Bobo

Na pustni torek, 9. 2. 2016, bo na šoli potekalo pustno rajanje.

S povorko po šoli in plesom v telovadnici bo 4. šolsko uro pričela razredna stopnja od 1. do vključno 5. razreda ter nadaljevala 5. šolsko uro predmetna stopnja od 6. do 9. razreda.

Po končanem rajanju (po kosilu – 6. in 7. šolsko uro) bo potekal pouk po urniku, za učence podaljšanega bivanja pa se bo rajanje nadaljevalo do odhoda domov.

Objavljeno v aktualno, novice | Pusti Komentar

Mejniki slovenske kulture

Objavljeno v aktualno, novice, starši šola, starši vrtec | Pusti Komentar

Namizni tenis v Šmarjeti 2016

Objavljeno v aktualno, novice, starši šola, starši vrtec | Pusti Komentar

Roditeljski sestanki in govorilne ure- FEBRUAR

imageMeseca februarja bodo roditeljski sestanki in govorilne ure za razredno in predmetno stopnjo ločene. Za starše učencev od 6.- 9. ter 3. a in 4. a razreda bodo v torek, 2. 2. 2016, za starše učencev od 1. do 5. razreda pa v četrtek, 4. 2. 2016.

Objavljeno v novice | Označeno | Pusti Komentar

Učenci 9. razredov: PRIPRAVA NA VPIS v poklicne in srednje šole

Izšel je razpis za vpis v poklicne in srednje šole ter gimnazijske programe za šolsko leto 2016/17. Posebej bodite pozorni na informativna dneva, ki bosta 12. in 13. februarja 2016. Učenci si lahko izbrane šole v spremstvu staršev ogledate v petek, 12.2.2016 ob 9. in 15. uri, v soboto pa ob 9. uri.

Roki, ki jih ne smemo zamuditi:

• 26. februar 2016: prijave za opravljanje preizkusov nadarjenosti in posredovanje potrdil o športnih dosežkih.
  • 4. april 2016: Prijava za vpis.

Za vsa vprašanja sem vam na voljo Anita Vidmar Slana.

Objavljeno v novice, starši šola | Pusti Komentar

šolsko tekmovanje v namiznem tenisu

V četrtek, 21. januarja 2016, je v telovadnici potekalo šolsko tekmovanje v namiznem tenisu. Učenci in učenke so tekmovali ločeno po spolu in po razredih, 6. in 7. razred skupaj, ter 8. in 9. razred skupaj. Tekmovanje je potekalo v športnem vzdušju in poštenih bojih, najboljši so prejeli tudi medalje.

Učitelja ŠPORTA, Aleš Lindič in Milena Prudič

Objavljeno v novice | Pusti Komentar

Informativa, sejem izobraževanja in poklicev

22. in 23. januar 2016– Gospodarsko razstavišče Ljubljana.

Gre za izvrstno priložnost, da osmo- in devetošolci pred informativnimi dnevi zberejo potrebne informacije o različnih poklicih in izobraževalnih programih.

Vabljeni na ogled v spremstvu staršev.

Objavljeno v aktualno, starši šola | Pusti Komentar